P6SMBJ43CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ43CA
JLCPCB Part #
C3698788
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 600W 69.4V 8.6A Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS