P6SMBJ33
MFR.Part #
P6SMBJ33
JLCPCB Part #
C3703401
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 10.2A 1uA 33V 36.7V 59V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS