P6SMBJ22CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ22CA
JLCPCB Part #
C3714714
Package
DO-214AA(SMB)
Description
16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS