P6SMBJ22A-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ22A-AQ
JLCPCB Part #
C3705543
Description
-50℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS