P6SMBJ17CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ17CA-AQ
JLCPCB Part #
C3705155
Description
-50℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.7A 27.6V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS