P6SMBJ16CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ16CA
JLCPCB Part #
C3705151
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 23.1A 26V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS