P6SMBJ150A-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ150A-AQ
JLCPCB Part #
C3702722
Description
-50℃~+150℃ 150V 167V 1uA 2.5A 243V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS