P6SMBJ14CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ14CA
JLCPCB Part #
C3701423
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.9A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS