P6SMBJ130C
MFR.Part #
P6SMBJ130C
JLCPCB Part #
C6351719
Package
SMB(DO-214AA)
Description
130V 160V 1uA 2.9A@10/1000us 209V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS