P6SMBJ12CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ12CA-AQ
JLCPCB Part #
C3698815
Description
-50℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 30.2A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS