P6SMBJ120CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ120CA-AQ
JLCPCB Part #
C3701387
Description
-50℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS