P6SMBJ120C
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ120C
JLCPCB Part #
C3711900
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 120V 133V 1uA 2.8A 214V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS