P6SMBJ100CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ100CA
JLCPCB Part #
C3700408
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 3.7A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS