P4SMAJ90CA
MFR.Part #
P4SMAJ90CA
JLCPCB Part #
C3711690
Description
-50℃~+150℃ 100V 146V 1uA 2.7A 400W 90V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS