P4SMAJ78CA
MFR.Part #
P4SMAJ78CA
JLCPCB Part #
C3698533
Description
-50℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A 400W 78V 86.7V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS