P4SMAJ78A-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ78A-AQ
JLCPCB Part #
C3701852
Description
126V 1uA 3.2A 400W 78V 86.7V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS