P4SMAJ78
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ78
JLCPCB Part #
C3705334
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-50℃~+150℃ 139V 1uA 2.9A 400W 78V 86.7V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS