P4SMAJ75CA
MFR.Part #
P4SMAJ75CA
JLCPCB Part #
C3709456
Description
-50℃~+150℃ 121V 1uA 3.3A 400W 75V 83.3V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS