P4SMAJ7.5CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ7.5CA
JLCPCB Part #
C3705928
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-50℃~+150℃ 100uA 12.9V 31A 400W 7.5V 8.3V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS