P4SMAJ7.5
MFR.Part #
P4SMAJ7.5
JLCPCB Part #
C3702795
Description
-50℃~+150℃ 100uA 14.3V 28A 400W 7.5V 8.3V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS