P4SMAJ70A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ70A
JLCPCB Part #
C3712121
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-50℃~+150℃ 113V 1uA 3.5A 400W 70V 77.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS