P4SMAJ64A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ64A-AQ
JLCPCB Part #
C3699789
Description
-50℃~+150℃ 103V 1uA 3.9A 400W 64V 71.1V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS