P4SMAJ60A-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ60A-AQ
JLCPCB Part #
C3710139
Description
-50℃~+150℃ 1uA 4.1A 400W 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS