P4SMAJ58C
MFR.Part #
P4SMAJ58C
JLCPCB Part #
C3701349
Description
-50℃~+150℃ 103V 1uA 3.9A 400W 58V 64.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS