P4SMAJ54A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ54A-AQ
JLCPCB Part #
C3699228
Description
-50℃~+150℃ 1uA 4.6A 400W 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS