P4SMAJ51CA-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ51CA-AQ
JLCPCB Part #
C3708813
Description
1uA 4.9A 400W 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS