P4SMAJ51C
MFR.Part #
P4SMAJ51C
JLCPCB Part #
C3703139
Description
-50℃~+150℃ 1uA 4.4A 400W 51V 56.7V 91.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS