P4SMAJ48CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ48CA
JLCPCB Part #
C3710317
Description
-50℃~+150℃ 1uA 400W 48V 5.2A 53.3V 77.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS