P4SMAJ45CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ45CA
JLCPCB Part #
C3707149
Description
1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS