P4SMAJ40
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ40
JLCPCB Part #
C3701388
Description
-50℃~+150℃ 1uA 400W 40V 44.4V 5.6A 71.4V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS