P4SMAJ36A-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ36A-AQ
JLCPCB Part #
C3707873
Description
-50℃~+150℃ 1uA 36V 400W 40V 58.1V 6.9A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS