P4SMAJ22A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ22A-AQ
JLCPCB Part #
C3708933
Description
-50℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 24.4V 35.5V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS