P4SMAJ20A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ20A
JLCPCB Part #
C3712331
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-50℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS