P4SMAJ17
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ17
JLCPCB Part #
C3701527
Description
-50℃~+150℃ 13.1A 17V 18.9V 1uA 30.5V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS