P4SMAJ16CA-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ16CA-AQ
JLCPCB Part #
C3701446
Description
-50℃~+150℃ 15.4A 16V 17.8V 1uA 26V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS