P4SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C3703000
Description
-50℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS