P4SMAJ15A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ15A-AQ
JLCPCB Part #
C3700940
Description
-50℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS