P4SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C3712984
Description
-50℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS