P4SMAJ12A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ12A-AQ
JLCPCB Part #
C3705727
Description
-50℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 20.1A 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS