P4SMAJ120A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ120A
JLCPCB Part #
C3705686
Description
120V 133V 193V 1uA 2.1A 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS