P4SMA400
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMA400
JLCPCB Part #
C6352369
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-50℃~+150℃ 1 1uA 342V 380V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS