MM3Z30-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
MM3Z30-AQ
JLCPCB Part #
C3731613
Package
SOD-323
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100nA@23V 28V~32V 300mW 30V SOD-323 Zener Diodes ROHS