MM3Z27-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
MM3Z27-AQ
JLCPCB Part #
C3731286
Package
SOD-323
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100nA@21V 25.1V~28.9V 27V 300mW ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS