MM3Z18-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
MM3Z18-AQ
JLCPCB Part #
C3736389
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100nA@13V 16.8V~19.1V 18V 300mW ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS