MD06P115-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
MD06P115-AQ
JLCPCB Part #
C20068028
Package
SOT-26
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 115mΩ@4.5V 16nC@10V 19pF 2.5V@250uA 3.1A 51pF 60V 950pF P-Channel SOT-26 MOSFETs ROHS