LDI8119-3.3EN
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
LDI8119-3.3EN
JLCPCB Part #
C6079055
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8uA 125mV@(100mA) 18V 3.3V 500mA 80dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS