LDI1117-2.5D
MFR.Part #
LDI1117-2.5D
JLCPCB Part #
C3745985
Package
SO-8
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 0.003%Vout 1 1.15V@(1A) 10V 1A 2.5V 5mA 75dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SO-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS