ESDBK3V3
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
ESDBK3V3
JLCPCB Part #
C3712779
Package
SOD-882
Description
-50℃~+150℃ 15pF 3.3V 400nA 4V 60W 7A@8/20us 9V Bidirectional TVS SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS