ESD3V3CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
ESD3V3CA
JLCPCB Part #
C3706792
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 125uA 2 3.3V 300W@8/20us 4.5V 5A@8/20us 600pF 9V IEC 61000-4-2 TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS