DI028N10PQ2-AQ
MFR.Part #
DI028N10PQ2-AQ
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.028nF@50V 100V 2.5V 21mΩ@10V 22nC@10V 28A 32.7W 7pF@50V - MOSFETs ROHS